Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Spa Masaj Mutlu Son

  • Listelenen: 2 Aralık 2017 00:34
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Spa Masaj Mutlu Son

Spa uygulamaları ile pek çok rahatsızlıktan kurtulmak veya stresi azaltıcı uygulamaları deneyimlemek söz konusu olabilir. Spa Masaj Mutlu Son hizmetleri minvalinde pek çok spa hizmeti yer almaktadır.

Spa hizmetleri arasında İsveç masajı gibi Avrupa menşei olan masaj çeşitleri ile Uzak Doğu’ya has bir masaj tekniği olan Thai masajı da uygulanır.

Spa Hizmetleri

Spa masajı mutlu son ile pek çok spa hizmeti alabiliyorsunuz. Bunlar içinde klasik masaj, uzak doğu masajı, medikal masaj gibi türler bulunuyor. Bu masaj türlerinin hepsi de hem sağlık hem de rahatlama amacı ile uygulanıyor.

Masaj Terapileri

Masaj terapileri arasında masaj çeşitleri, vücut bakımları, hidroterapiler, peeling uygulamaları ve köpük masajı uygulanmaktadır.

Köpük masajı geleneksel Türk hamamlarında uygulanan masaja denir. Bu masaj ile deri üzerindeki ölü hücreler keselenerek atılır. Gözeneklerin açılması ve kan dolaşımın iyileşmesi sağlanırken aynı zamanda kasların gevşemesi ve toksinlerin atılması da bu masajın amaçları arasındadır.

Klasik masaj ile de dünyada uygulanan pek çok masaj tekniğinin bir arada kullanılması ile masaj tatbik edilir. En yaygın olarak bilinen bu masaj tekniği pek çok spa merkezinde bulunabilir.

Aromaterapi masajı da çeşitli bitkilerin özlerinden elde edilen şifalı yağlar ile uygulanan bir yöntem olarak spa merkezlerinde uygulanmaktadır. Bu masaj hem tedavi edici hem de hücre yenileyici olarak bilinmektedir. Bu masaj ile toksinlerin atılımı da hedeflenir.

Spa masajı mutlu son ile ayrıca anti-stress masajı uygulaması hizmeti de almak mümkündür. Bu masaj da geniş bir kas grubuna yapılarak tam bir rahatlama ve gevşeme hedeflenir.

Diğer Masaj Uygulamaları

Selülit masajı uygulamaları ile sorunlu olan bölgelere yapılan teknikler ile bu sorunda kurtulmak da mümkün olmaktadır. Lenf direnaj denilen yöntem ise lenf düğümlerinin açılması için yapılan uygulamaları içerir. Bu sayede de vücutta oluşan ödemin atılması da sağlanmış olur.

Lokal masaj uygulamaları da vücudun sorunlu olan bölgelerine yapılan uygulamalardır. Bu bölgeler genelde sırt bölgesi ve bel olabilir. Abiyanga yönteminde ise iki terapist aynı anda sorunlu bölgeler üzerinde çalışır. Bu masaj uygulaması sırasında aromatik yağlar kullanılır.

561 total views, 1 today

  

Listing ID: 4095a21c99d993f8

Report problem

Processing your request, Please wait....