Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şişli Masöz Bayan Ahu

  • Listelenen: 13 Haziran 2017 13:14
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Merhaba ben Ahu sizlere Şişli’de kendi evimde evde masaj hizmeti sunmaktayım.

İlçe: Şişli

Posta kodu: 34360

Masöz bayan masajı kişilerin reflekslerini ve de sinirlerini uyarıcı bir masaj tekniğidir. Kendi içerisinde de pek çok tekniğe ayrılmakta olan evde masajı, yaptıran herkesten geçerli bir puan almıştır. Bu yazımızda ise genel bir masajından bahsedeceğiz. Genel derken bu alan yüz ve ayak da dahil en ince ayrıntıya kadar yer verilir.

Evde masöz masajı nasıl yapılır?

Genel masaj için aşağıdan yukarıya bir teknik uygulanacak. Bunun için de masaj yapmaya ilk önce ayaklardan başlamalı. Ayak vücuda giden sinirlerin toplandığı bölgedir ve bu sebepten dolayı da çok sayıda sinir ucu bulunmaktadır. En doğru dokunuş ile bu bölgenin ayak ayası kısmına ve topuk kısmına küçük baskılarla parmak uçları ile masaj yapılmalı ve kişiyi masaja ayak masajı ile hazırlamalıdır. Ardından bacakların arka tarafına klasik masaj teknikler uygulanır ve sırt bölgesine geçirilir. Sırt bölgesine çekme, germe gibi hareketler de yapılmalı. Tüm bu teknikleri vs. uygularken ortamın loş ışık olması ve mümkünse de bir yağ ya da losyon kullanılmalıdır.  Sırt masajının ardından ise ense masajına geçilir. Bunu da profesyonel birkaç adım ile tamamlamanız halinde sıra karın bölgesine gelir. Ön tarafta arka tarafın aksine bir işlem sırası uygulayarak yukardan aşağıya bir masaj tekniği uygulanır. Karın bölgesine de yumuşak dokunuşlar ile bir masaj yaptıktan sonra yavaş bir şekilde aşağıya doğru inilerek bacakların ön kısmına ve de ayakların ön kısmına masaj yapılarak işlem tamamlanır.

Masöz masajı ne kadar sürede yapılmalıdır?

Aslında masöz masajı ya da başka herhangi bir masaj önemli değil fazlası ile yapılması gereken bir işlem değildir. En fazla haftada 1- 2 kez yapılması daha doğru olur. Vücut ihtiyacına bakacak olursak iki haftada bir kez yapılacak olan performans masajından istediğiniz etkiyi alabilmeniz mümkündür. Performans masajı sayesinde refleksleriniz ve sinirleriniz uyarılacak ve bu şekilde bir rahatlama yaşayacaksınız. Evde masajı için uzman masöz Ahu‘dan destek alabilirken amatör kişilerin de basit birkaç teknik ile yapabileceği bir masaj türüdür.

  

784 total views, 1 today

  

Listing ID: 972593fb84573da5

Report problem

Processing your request, Please wait....