Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kadıköy Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 18:42
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kadıköy Masaj Salonları

Yetkili: Lana Hanım

İlçe: Kadıköy

Masajın Güzellikleri

Masaj konusunda eğitim alarak profesyonel masaj yapan kişilere masöz deniliyor. Kadıköy masaj salonları tavsiye edilmesi istendiğinde bu bölgede bulunan pek çok temiz ve işinde uzman masaj salonuna ulaşılabilir. Aynı zamanda masözler konularında eğitim alarak vücudu tanıyan masaj tekniklerini bilen kişilerdir. Dolayısıyla masajın bu kişilere yaptırılması gereklidir.

Masaj geçmişten günümüze kadar gelmiş, günümüzde kullanılan malzemeleri ve teknikleri değişen bir uygulamadır. Darbeleme, sıvazlama, vibrasyon masajda kullanılan genel tekniklerdir. Bunların yanı sıra bazı masajlarda taşlardan bazılarında koku ve yağlardan, tütsülerden faydalanılır. Örneğin aromaterapi masajında ortamın ambiyansına da çok önem verilir.

Masaj teknikleri kişilerin isteklerine ve rahatsızlıklarına uygun olarak seçilir ve uygulanır. Örneğin sporcular kas spazmı ve kramplardan korunmak için spor masajı yaptırırken ağrıları olanlar klasik masajdan faydalanabilir. Tüm vücudunda hafifleme ve rahatlama sağlamak isteyenler ayak masajından faydalanabilir.

Kadıköy masaj salonları

Masaj kan dolaşımını hızlandırır, dokulara daha fazla kan ulaşmasını sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, sindirim, dolaşım ve boşaltım sistemini düzenler, baş, sırt, bel ve boyun ağrılarını iyileştirir. Kramp ve spazmları önler. Uyku bozukluklarının tedavisinde, migren tedavisinde masajın olumlu etkilerinden faydalanılır. Daha pek çok fiziksel ve psikolojik sebepli rahatsızlığın tedavisinde masajdan yararlanılır.

Masajın olumlu etkilerinden faydalanabilmek için mutlaka konusunda uzman kişilere yaptırılması gerekir. Gelişigüzel yapılan masajlar fayda sağlamak yerine zarar verecektir. Kadıköy masaj salonları seçeneklerinden yararlanarak doğru ve faydalı masaj yaptırabilirsiniz.

Listing ID: 7958b1a4de337c9

Report problem

Processing your request, Please wait....