Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çekmeköy Masöz Masaj Salonu

  • Listelenen: 28 Şubat 2017 23:35
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Çekmeköy Masöz Masaj Salonu

Günlük yaşantı içinde yaşanan yoğunluk ve yorgunluklar zaman içinde hem bedensel hem de ruhsal açıdan sıkıntı yaratır. Psikolojik olarak rahatlamanın yanı sıra negatif enerji yükünün atılarak bedensel bir rahatlama yaşanması için en etkili yöntem masajdır. Masaj uygulamaları yüzyıllardan beri süregelen farklı teknik uygulamaları ile gerçekleştiriliyor.

çekmeköy masöz, çekmeköy masöz bayan, çekmeköy masöz mutlu son

Şifalı su, şifalı taşlar, bitkisel yağlar gibi birçok materyalin kullanıldığı masaj uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli detay uzman bir masöz tarafından hizmet alınmasıdır. Çekmeköy masöz masaj salonu uygulama teknikleri sayesinde istenen arınma ve dinlenme her an gerçekleşebiliyor. Şifalı taş masajı ile uygulamayı yapan masözlerin konusunda uzman olması ile istenen etkinin yaratılması kısa sürede mümkün oluyor. Birçok yerde bulunan şifalı taş masajı özellikle lav taşları ile uygulanıyor. Lav taşlarının sıcağı daha uzun süre tutulması ile masajın etkisini artırması da doğru orantılı olarak gelişiyor.

Şifalı Masöz Bayan Etkisi

Çekmeköy masöz masaj salonu uygulaması sırasında etki artışını sağlayan bitkisel aromatik yağ kullanımı ile istenen sonuçlara kısa sürede ulaşılıyor.

Masöz masajı olarak günümüzde duyulan masaj uygulaması binlerce yıl önce uzak doğu ülkelerinde uygulanıp ülkemizde de uygulanan bir yöntemdir. Masajın bilinen birçok etkisi bulunur. Sırt ve bel ağrıları için tercih edilen uygulama aynı zamanda eklem ağrısı ve kas tutulmalarında da etkilidir. Kadınların ağrılı regli durumlarında da etki eden masöz bayan masajı uykusuzluk, zihinsel yorgunluk ve baş ağrısı gibi rahatsızlıklarda da tedavi edici etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra sıcak taş uygulamasının etkisinin daha fazla sağlanması için aromatik bitkisel yağ da kullanılır. Bu yağ seçiminde ise rahatsızlığa göre seçim yapılır.

Listing ID: 20458b5dd9cba100

Report problem

Processing your request, Please wait....