Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çatalca Bölgesinde Ruhsatlı Masaj Salonları

  • Listelenen: 28 Şubat 2017 13:16
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Çatalca Bölgesinde Ruhsatlı Masaj Salonları

Masaj uygulama teknikleri farklı kültürlere de farklı şekillerde uygulanır. Türk kültürü de ise rastlanan en önemli masaj uygulama tekniği kese ve köpük masaj uygulamasıdır Kese ve köpük masaj uygulaması ile kişilerin hem psikolojik hem de fiziksel olarak iyileşmeleri ve rahatlamaları sağlanıyor. Birçok anlamda fayda sağlayan kese ve köpük masaj uygulamasını ucuz hamam ve masaj kampanyaları sunan yerlerde tecrübe etmeniz mümkün.

Kese ve Köpük Masajı Nasıl Uygulanır?

Kese ve köpük masajı uygulaması hamamlarda yapılan bir uygulamadır. Bu masajdan ilk kez faydalanacaksanız Çatalca masaj salonları uygulaması olan yerleri seçebilirsiniz. Terleme sağlanmasının arkasından kese ve sonrasında ise köpük masajı uygulanır. Böylelikle arınma ve temizlenme sağlanarak bedensel olarak yararın yanı sıra sonrasında ise dinlenme ve rahatlama yaşanması ile son bulur.

Kese ve Köpük Masajının Faydaları Nelerdir?

Öncelikle vücudun terlemesi sağlanır. Sonrasında bu terleme ile çıkan kir ve toksinlerden arınmak için keseleme işlemine başlanır. Konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılacak olan bu kese masaj uygulaması ile gözeneklerin tamamen temizlenerek açılması sağlanır. Pürüzsüz bir tene kavuşmak kese masajı ile mümkün olur. Bunun yanı sıra bası uygulaması ile kaslarda da hareketlilik yaşanır.

hamam, kese, köpük, hamam masajı, terleme

Kan dolaşımının hızlanması ve toksin atımının da görüldüğü kese masajı sonrasında köpük masajına sıra gelir. Köpük masajı uygulanırken doğal sabun kullanımı geçmişten günümüze kadar devam eden bir gelenektir. Köpük masajı adından da anlaşılacağı gibi vücudun tamamen köpüğe bürünmesi ile yapılır. Köpük uygulaması insan bedeninde rahatlama ve dinleme yaratır. Bu uygulama sonrasında tamamen bir temizlenme ve arınma yaşamanın yanı sıra birikmiş olan toksinlerden arınarak kötü vücut kokusu ve yapışkan ter oluşumunun da önüne geçersiniz.

Listing ID: 3858b54c4c50c38

Report problem

Processing your request, Please wait....