Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Beylikdüzü Spa Masaj Salonu

  • Listelenen: 7 Ocak 2018 21:28
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Beylikdüzü Spa Masaj Salonu

Yetkili: Yasemin Hanım

Telefon: 0538 250 68 47

İl: İstanbul

İlçe: Beylikdüzü

Spa Hizmeti Hakkında;

Sizlerde kaliteli bir spa masaj hizmeti için, Beylikdüzü spa masaj salonu ile hizmet sunuluyor. Hasta insanların iyileşme süreçlerine yardımcı olması için İstanbul’da bu yöntem ile pek çok şikayet için şifa bulmak söz konusu iken aynı zamanda da stres gibi günlük hayatta oldukça fazla probleme neden olan sorunlar da uzaklaştırılmaya çalışılıyor.

Spa, Uzakdoğu’da 14. Yüzyıldan beri yatalak hastaların iyileştirmek için kullanılan bir yöntem. Bu yöntem daha sonra günümüzün stres, uykusuzluk, kas ve iskelet sorunları gibi problemleri ile başa çıkmak için yaygınlaşıyor. Dünyada ve Türkiye’de pek çok merkez ve otel spa hizmetleri veriyor.

Spa Neye İyi Gelir?

Beylikdüzü spa masaj salonu ile sadece masaj değil aynı zamanda taşlar ile terapi ve aromaterapi gibi bitkiler ve çiçekler ile tedaviden de faydalanabilirsiniz. En çok uygulanan spa teknikleri arasında ise buhar banyosu, tuz peelingi gibi yöntemler bulunuyor.

Buhar banyosu ile vücutta birikmiş olan toksinlerden kurtulabileceğiniz gibi aynı zamanda tuz peelingi hizmeti ile de vücuttaki ölü derilerden de kurtulabiliyorsunuz. Bu sayede de pürüzsüz bir cilde kavuşmak mümkün olabiliyor.

Spa ayrıca romatizmal pek çok hasatlığın alternatif tedavisi için de öneriliyor. Bu tedavi ile hem kas hem de iskelet sistemindeki bazı sorunların tedavisi mümkün olabiliyor. Spa’nın en iyi geldiği konu ise stres. Stresin azalması ise bundan kaynaklı uykusuzluk ve depresyon gibi pek çok sıkıntı için derman olabiliyor.

Spa Uygulamalarında Dikkat Edilecekler

Beylikdüzü spa masaj salonu ile alacağınız hizmetler için önce telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Spa randevularında dikkat edilecek ilk kural ise 15 dakika gibi bir süre öncesinde spa merkezinde olmak. Bu süre içinde sizden hazırlanmanız ve mesaj için duş almanız isteniyor. İkinci önemli kural ise cep telefonu yasağı. Spa merkezlerinde cep telefonu taşıma ve konuşmak başkalarını rahatsız etmemek ve sizi günlük stresten uzaklaştırmak için şart koşuluyor.

Bunlar dışında havlu, bornoz, terlik ve peştamal gibi hizmetlerin spa merkezi tarafında sağlanıp sağlanmadığı ile ilgili olarak da bilgi alınması bekleniyor. Havuzların kullanımı için mutlaka kişisel mayoların getirilmesi gerekiyor.

Spa Uygulamaları

Spa uygulamaları içinde medikal, termal ve tatil amaçlı uygulamalar bulunuyor. Medikal spa hizmetleri tedavi amacı ile sağlık görevlileri tarafından uygulanıyor.

Termal spa hizmetleri ise kaplıcalarda veriliyor. Bu tip merkezlerin kendiliğinden sıcak ve şifalı suları ile hizmet almak söz konusu oluyor.

Tatil amaçlı spa ise tatil paketiniz içinde otellerin sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Bu hizmetlerin hepsi de İsveç masajı, tuz peelingi, buhar hamamı, taş terapisi, şifalı çamur masajı. Deniz suyu terapisi gibi hizmetleri kapsayabiliyor.

Masaj hizmetleri kol, bacak ve bel bölgesi yoğunluklu olarak masaj uzmanları tarafından icra ediliyor.

794 total views, 2 today

  

Listing ID: 8675a526351c0b85

Report problem

Processing your request, Please wait....