Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Beykoz Spa Masaj Mutlu Son Hizmeti

  • Listelenen: 27 Şubat 2017 21:56
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Beykoz Evde Mutlu Son Masaj Hizmeti

Masaj uygulamaları yüzyıllardan beri belli teknik ve bazı materyal kullanımı ile geliştirilerek günümüzde halen uygulanıyor. Masa teknikleri ve uygulamaları arasında günümüze en çok tercih edilen ise Spa masaj uygulamasıdır. Sudan gelen sağlık olarak tercüme edilen Spa masajının uygulaması sırasında bazı aromatik bitkisel yağlar ya da şifalı taşlarda kullanılabiliyor. Profesyonel masaj tekniklerinin zenginleştirildiği materyaller ile Spa masajından alınacak olan fayda da artırılır. İstanbul çiftlere özel Spa merkezleri sayesinde eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikte bu deneyimi yaşamanız mümkün.

Spa Masajının Faydaları Nelerdir?

Spa masajının faydaları oldukça fazla olup bedene gerçek anlamda bir sağlık kazandıran uygulamadır. Belli bir düzen içinde Spa masajı yaptıran kişiler de bu etkileri görmek daha mümkündür. Spa masaj merkezini ziyaret etmeniz halinde girişten itibaren müzik, kokular ve renk uyumları ile dinlendirici ve rahatlık verici bir atmosferde kendinizi hissedersiniz. Bu deneyimi İstanbul çiftlere özel Spa merkezleri ile yaşayabilirsiniz.

Beykoz masaj, Beykoz masaj salonu, Beykoz masaj mutlu son

Spa masajının kan dolaşımını düzenleyen ve vücudun ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olan etkisi bulunuyor. Sindirim sistemine katkı sağlayarak düzenli çalışmasını sağlayan Spa, vücutta bulunan yağ atılımına da destek veriri. Cildi güzelleştiren ve vücudun pürüzsüzleşmesine destek olan masaj aynı zamanda eklem rahatsızlıklarına iyi gelerek kasların yumuşamasını ve de gerginliğinin giderilmesini sağlar. Bunların yanında Spa masajı stres ve yorgunluğun atılarak daha dinç bir beyin ve daha diri bir bedene kavuşmanızı sağlar.

Spa masajında şifalı su kullanımının yanı sıra uygulanan bitkisel aromatik yağ ile gevşeme uygulaması ve şifalı taş terapisi de bedenen ve ruhen rahatlamanızı sağlar. Arzu ettiğiniz rahatlamaya kavuşmanızı profesyonel teknik uygulamaları ile gerçekleşerek düzenli olarak uygulamayı yaptırarak daha kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  

1176 total views, 6 today

  

Listing ID: 24058b4754ed4a45

Report problem

Processing your request, Please wait....