Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Bayrampaşa Ucuz Masaj Salonu

  • Listelenen: 10 Ağustos 2017 11:28
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bayrampaşa Ucuz Masaj Salonu Hizmeti

Yetkili: Minnoş Hanım

İlçe: Bayrampaşa

Posta Kodu: 34045

Sizlere Sunacağımız Hizmet

Masaj basınçla yapılandırılmış, yapılandırılmamış, hareketsiz veya hareketli gerginlik, hareket veya titreşim ile elle veya mekanik yardımcılarla vücuda çalışma ve etki etmeyi içerir. Masaj, eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kol, ayak veya bir masaj cihazı ile uygulanabilir. Kullanılan uygulama ve tekniğe bağlı olarak, masaj gevşeme ve refahı arttırmak için kullanılır ve spor yaralanmalarını ve vücudun kas yapısını etkileyen postür hatası ve çok acı koşullar gibi diğer problemleri tedavi etmek için faydalıdır. Masaj aynı zamanda cinsel bozukluklar üzerinde de etkili olabilir.

Farklı masaj teknikleri

Bayrampaşa Ucuz Masaj Salonu’nda yapılan akupunktur masajı akupunktur prensibi ile benzer alternatif bir tıp tekniğidir. Vücuttaki “meridyenler” yoluyla akan yaşam enerjisi kavramına dayanmaktadır. Tedavide, bu meridyende tıkanıklığı gidermek amacıyla akupunktur noktalarına fiziksel basınç uygulanır. Basınç elle, dirsekle veya çeşitli cihazlarla uygulanabilir. Bazı tıbbi araştırmalar, akupunktur masajın bulantı ve kusmayı yönetmede, bel ağrısına, gerginliğe, baş ağrısına, karın ağrısına yardımcı olması bakımından etkili olabileceğini ortaya koymuştur.

Ashiatsu’da, uygulayıcı tedavi vermek için ayaklar kullanılır. Ad Japonca gelir, ashi ayak ve atsu basınç anlamındadır. Bu teknik tipik olarak topuk, kemer ve ayak tabanının tüm yüzeyini kullanır ve bir dirseğe göre daha az basınçla geniş sıkıştırma, gerilme ve kesme kuvvetleri sunar ve uyluk gibi büyük kaslar için oldukça etkilidir. Bayrampaşa Ucuz Masaj Salonu’nda Tedaviyi sağlamak için ayakları kullanan diğer manuel terapi teknikleri arasında Keralit, Barefoot Lomi Lomi, Chavutti Thirumal da bulunur.

1004 total views, 4 today

  

Listing ID: 533598c17714a1d9

Report problem

Processing your request, Please wait....