Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ataköy’de Heyecanlı Tam Bir Vücut Masajı

  • Listelenen: 3 Nisan 2017 22:33
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Heyecanlı Tam Bir Vücut Masaj Nasıl Yapılır?

Kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? O halde yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen masaja başvurun. Sadece bedeniniz için değil ruhunuz için de oldukça önemli olan durumlardan biridir. Özellikle de eşlerin birbirlerine masaj yapmaları, hem aralarındaki ilişkiyi kuvvetlendirir hem de her şekilde keyif alınmasını, birbirlerini tanımasını kolaylaştırır. O yüzden kişilerin heyecanlı tam bir vücut masaj nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olması çok önemlidir. İlk olarak uygun ortamın hazırlanması, masaj için gerekli olan krem ve yağların alınması da önemli olacaktır çünkü kuru bir tene masaj yapmak ne yazık ki hiç de mantıklı değildir.

Eşinizi Tanımanın En Kolay Yolu

Püf noktalarını bildiğinizde masaj yapmak hem size hem de eşinize keyif veren bir aktivite olacaktır. İnsanların en çok etkilendiği noktaları bilmek zorundasınız. İlk olarak dudaklar kadar dudak çevresi de çok sinir bulunduran bölgelerdir o nedenle masaja oradan başlayabilirsiniz. Küçük dokunuşlar ve büyüleyici bakışlarla durumu değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda çene hizası ile omuz arasında kalan bölge de uygun bölgelerden biri oluyor. Vücudun her bölgesi özel elbette ama yan bölgelere dokunduğunuzda eşinizin tepkilerini ölçebilir, nelerden hoşlandığını anlayabilirsiniz. Sırtın tam alt bölgesi ile kalça arasında kalan bölge insanların etkilendiği bölgelerden biridir. Sadece orası değil kalçalar da genellikle önemli alanlardır. Heyecanlı tam bir vücut masaj nasıl yapılır konusunda bu etkili bölgelere çok dikkat etmelisiniz.

Masaj Nasıl Bir Yerde Yapılırsa Etkisi Artar?

Ataköy’de heyecanlı tam bir vücut masaj

Masaj istediğiniz zaman yapabileceğiniz bir şey değil. En azından net sonuç almak isteyenler için bu böyledir. O nedenle ortam gerçekten önemlidir. Hem masaj yapanın hem de yapılanın rahat edebilmesi ve etkili şekilde odaklanabilmesi için gerekli olacaktır. İlk olarak mutlaka loş bir ortam gereklidir. Çünkü loş ortam masaj yaptıracak olan kişinin varsa kusurlarını kapatacak onu psikolojik olarak rahatlatacaktır. Bunun yanında hoş kokular daha çabuk konsantre olmanıza yardımcı olur. O nedenle heyecanlı tam bir vücut masaj nasıl yapılır diye sormadan önce tüm alanı uygun şekilde hazırlamalısınız.

Listing ID: 44458e2a2a8622d5

Report problem

Processing your request, Please wait....